پیش‌بینی ترافیک «بسیار سنگین» تهران در روز سه‌شنبه |
نویسنده : ، موضوعات : اسفندان خبر ، 4 روز پیش ارسال شده

اسفندان: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به پیش‌بینی بارش سنگین باران در شهر تهران برای روز سه‌شنبه (فردا) نسبت به بار ترافیکی سنگین در معابر پایتخت هشدار داد.
رئیس پلیس راهور تهران نسبت به بارش شدید باران در روز سه‌شنبه در شهر تهران هشدار داد و اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی فردا شاهد بارش باران در شهر تهران خواهیم بود و با توجه به این موضوع ترافیک پایتخت خصوصاً در ساعات پایانی روز و عصر بسیار سنگین خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با توجه به این که در روزهای سه‌شنبه ترافیک عصرگاهی در تهران معمولاً سنگین است توصیه می‌شود شهروندان فردا (سه‌شنبه) از تردد‌های غیرضروری در معابر شهر تهران خودداری کرده و حتی‌المقدور از خودروهای شهری استفاده نکنند و سعی کنند در صورت ضرورت تردد از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به پیش‌بینی هواشناسی و بارش باران در تهران به شهرداری پایتخت و نهادهای مسئول اعلام کرده‌ایم تا آمادگی لازم برای رفع آب‌گرفتگی‌های احتمالی را داشته باشند.

مهماندار خاطر نشان کرد: پلیس راهور تهران بزرگ در روز سه‌شنبه با توان صددرصدی در معابر حضور دارد تا تسهیلات ترافیکی را به مردم ارائه دهد و مانع از بروز گره‌های ترافیکی شود.

به گزارش تسنیم ، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در پایان گفت: با توجه به این موارد لازم است سازمان تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی پایتخت برنامه‌ریزی لازم و آمادگی کامل داشته باشد تا نسبت به جابه‌جایی مسافران اقدام کنند.

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت اسفندان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس